Medal Honoru dla Philipa Zeptera

Phillip Zepter awardPan Philip Zepter ląduje na wyspie Ellis,
by odebrać wyróżnienie: Medal Honoru

Założyciel i prezydent Zepter Group, Pan Philip Zepter, wraz z małżonką Panią Madleną Zepter, przybyli na wyspę Ellis, na uroczystość wręczenia prestiżowej nagrody: Medalu Honoru, w 25-lecie istnienia nagrody. Ceremonia wręczenia odznaczenia, miała miejsce 7 maja, a udział w niej wzięły najbardziej znamienite osobistości Stanów Zjednoczonych.

Nagroda Ellis Island Medal of Honor jest zazwyczaj przyznawana obywatelom amerykańskim, o różnych korzeniach, w uznaniu za wybitne zaangażowanie na rzecz wspólnoty, narodu i świata. Rangi temu wyróżnieniu dodaje fakt, że pomimo braku amerykańskiego obywatelstwa Pan Zepter został laureatem nagrody.

Nagroda zyskała rekomendację National Ethnic Coalition Of Organizations oraz poprzednich laureatów takich jak: Frank Sinatra, Bob Hope, Quincy Jones, Muhammad Ali oraz Jane Seymour, jak również byłych prezydentów Stanów Zjednoczonych m.in. Jimmy’go Carter, Billa Clinton i George W. Busha. Nagroda Ellis Island Medal Of Honor to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w Stanach Zjednoczonych. Rygorystyczny proces selekcji gwarantuje, że wyróżnienie to otrzymują tylko osoby, które wywarły znaczący wpływ na ludzkość. Nagroda została oficjalnie zaaprobowana przez amerykański Senat i Izbę Reprezentantów. Ponadto co roku laureaci odbywają prelekcje podczas posiedzenia kongresu.

Znakomite dopełnienie tego wyróżnienia stanowi fakt, że nagroda Ellis Island Medal Of Honor obchodzi 25-lecie w tym samym czasie, gdy firma Zepter świętuje 25 lat spektakularnych sukcesów biznesowych. Zepter International stał się częścią życia milionów ludzi na całym świecie, za pośrednictwem produktów, które poprawiają jakość życia i sprawiają, że możemy żyć dłużej. Wspierając konsekwentnie i z wielką pasją sztukę, kulturę, sport oraz prowadząc działania charytatywne, Pan Philip Zepter wraz z małżonką Madleną wywarli ogromny i długotrwały wpływ na życie milionów ludzi na całym świecie.

Z tego powodu Pan Philip Zepter został wyróżniony w 2011 roku nagrodą Ellis Island Medal Of Honor, stanowiącą wyraz najwyższego uznania, a którą to może dołączyć do kolekcji innych międzynarodowych, prestiżowych nagród, zdobytych na przestrzeni lat w uznaniu za swoją pracę.

http://www.neco.org

http://youtu.be/4lsloWcVotY
Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay